СБУ
5.ua

СБУ затримала в Одесі 12 осіб, що планували теракти на травневі свята

  Антитерористична операція із затримання проросійських диверсантів в Одесі триває.

  Про це повідомила речниця СБУ Олена Гітлянська.

  Згідно з інформацією речниці, співробітники спецслужби затримали 12 учасників терористичних угруповань, які планували на травневі свята влаштувати масові погроми та терористичні акти.

  За словами Гітлянської, подібні запобіжні заходи тривають у багатьох великих містах України. Так, співробітники СБУ в Харківській області викрили три великі схованки зі зброєю бойовиків. Допомогли їм в цьому місцеві мешканці, які у лісосмузі побачили небезпечні боєприпаси. Серед вилученого арсеналу – автоматична зброя, гранати та спеціальні міни, якими можуть користуватися лише професійні військові. Знахідки були російського виробництва.

  "Одна з них є надзвичайно небезпечною, оскільки в цій схованці виявлено 18 кілограмів пластиду. Ця схованка була прихована у лісолсмузі, біля населеного пункту Ков'яги. Там були ще прилипаючі міни. Детонатори. І при цьому все це було поміщено в ящики з російським маркуванням з-під російської косметики. І передбачалася, що ця косметика могла мандрувати з одного російського регіону до іншого", - розповіла Гітлянська.

  Попередній матеріал
  Світовий Банк прогнозує падіння ВВП України на 7,5%
  Наступний матеріал
  В Києві невідомі у масках пограбували ресторан - МВС

  СБУ затримала організаторів так званої "київської народної республіки"

  СБУ знешкодила низку терористичних груп, які планували диверсії під час травневих свят у великих містах України

  У бійця самооборони в Києві СБУ вилучила цілий арсенал зброї

  СБУ затримала самозваного "військкома" бойовиків