sbu.gov.ua

СБУ затримала у Слов'янську "перевертнів у погонах" під час отримання 30 тис. грн

  У Слов'янську Служба безпеки України затримала на хабарі чотирьох міліціонерів та їхнього спільника.

  Співробітники СБУ спільно з внутрішньою безпекою МВС та прокуратурою затримали на хабарі двох старших інспекторів одного зі спецбатальйонів міліції, двох інспекторів ДАІ Слов'янська та їхнього спільника - колишнього працівника  міліції, повідомляє сайт СБУ. Зловмисники вимагали та отримували гроші з місцевих мешканців за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за збут наркотичних речовин.

  Співробітники спецслужби затримали інспекторів спецбатальйону під час отримання хабара у 30 тисяч гривень. Гроші зловмисники отримували у власному автомобілі. Паралельно у місті були затримані працівники ДАІ. Спільником "правоохоронців" виявився колишній співробітник міліції, який надавав інформацію про наркодилерів. За свої "послуги" отримував певний відсоток від отриманих хабарниками грошей.

  Нагадаємо, напередодні СБУ спільно з Головною військовою прокуратурою затримала на хабарі співробітника Управління СБУ в Хмельницькій області. Зловмисник вимагав 10 тисяч доларів від мешканця Хмельниччини за зняття арешту та оформлення у власність земельної ділянки.

  Попередній матеріал
  Докази щодо виконавців розстрілу мобільної групи будуть отримані найближчим часом - Тука
  Наступний матеріал
  Пивоварський: суттєву різницю у наданні залізничних послуг українці відчують вже за півроку
  Теги:
  Loading...