Фото прес-служби СБУ

СБУ затримала найбільшу партію героїну за всю історію України

  В результаті спецоперації вилучено 500 кілограмів героїну - а це приблизно 1,5 млн доз.

  СБУ спільно з іноземними спецслужбами провела масштабну спецоперацію, в результаті якої вилучено 500 кілограмів героїну, передає прес-центр відомства. Орієнтовна вартість вилученого – а це приблизно 1,5 млн доз – на "наркоринку" становить майже 1 млрд 400 млн грн.

  У ході операції було викрито стійкий транзитний канал контрабанди героїну з Близького Сходу до країн ЄС (Іран – Туреччина – Україна – Польща). До складу транснаціонального організованого злочинного наркоугруповання, ліквідованого за сприяння прикордонної та фіскальної служб України, входили п’ять громадян України, а організатором – був громадянин однієї з європейських країн.

  Півтонни героїну привіз до України пором "Cheng A" через митний пост "Іллічівськ" Одеської митниці. Наркотики сховали у вантажівці з рулонами гідроізолюючого бітуму. Для своєї зручності зловмисники спеціально промаркували рулони з наркотиком. Наркоділки намагалися переправити його з України до Польщі через митний пункт пропуску "Ягодин". Затримана партія є рекордною для України за всю її історію – підкреслили у СБУ.

  Попередній матеріал
  Для киян створили інтерактивну мапу з показниками забруднення повітря
  Наступний матеріал
  На території нафтобази БРСМ немає осередків відкритого вогню - ДСНС
  Теги:
  Loading...