СБУ news.bigmir.net

СБУ затримала на Черкащині організатора підкупу виборців

  Співробітники Служби безпеки разом із міліцією затримали організатора підкупу виборців на парламентських виборах.

  Затриманий виявився місцевим мешканцем, повідомляє прес-служба СБУ. Чоловік вісім місяців переховувався від слідства за підкуп виборців.

  "Під час проведення минулорічних позачергових виборів до Верховної Ради України керівник одного з виборчих штабів організував "піраміду" підкупу виборців, які за 300 гривень мали б проголосувати за одного із кандидатів у народні депутати", - ідеться в повідомленні відомства.

  Наразі відбувається досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо підкупу виборців.

  Нагадаємо, координатор виборчих програм громадської мережі "Опора" Ольга Айвазовська розповіла, що неурядові організації розробили законопроект щодо посилення кримінальної відповідальності у разі підкупу виборців. Вона зазначила, що законопроект був підготовлений неурядовими організаціями ще до Дня Незалежності України.

  "Якщо Президент його внесе, то відповідальність нестимуть не просто сторони, які є суб'єктами виборчого процесу, а й сторони, які мають відношення до суб'єктів виборчого процесу, асоціюються для виборця з політичними партіями, гравцями, які беруть участь у виборах, але можливо не мають юридичного прямого зв'язку", - сказала Айвазовська. 

  Попередній матеріал
  У Маріуполі підліток постраждав від вибуху
  Наступний матеріал
  Олексій Гончаренко: Росія задіяла всіх своїх агентів впливу, щоб максимально заблокувати процес ратифікації Угоди між Україною та ЄС
  Теги:
  Loading...