СБУ затримала ліванця, якого підозрюють у фінансуванні "Хізбалли"

  СБУ повідомляє про затримання організатора транснаціонального злочинного угруповання.

  Служба безпеки в рамках протидії міжнародному тероризму спільно з міліцією затримала громадянина Лівану, який перебував у міжнародному розшуку, інформує прес-центр СБ України. Організатор транснаціонального злочинного угруповання, що спеціалізується на шахрайстві та махінаціях у банківській сфері України, Молдови, Грузії, Туреччини, ОАЕ, країн Європи, причетний до скоєння особливо тяжких злочинів на території Республіки Молдова, підкреслено у повідомленні.

  В СБУ уточнюють, що у квітні 2014 року більшість членів банди затримали молдовські правоохоронці за підозрою у вчиненні шахрайства в особливо великих розмірах, а у серпні цього ж року їм уже було висунуто обвинувачення. Щоб уникнути відповідальності, зловмисник нелегальними каналами втік від молдовського правосуддя і тривалий час переховувався на території ОАЕ, Туреччини та країн ЄС.

  Згадане транснаціональне злочинне угруповання перевіряється також на причетність до фінансування міжнародної терористичної організації "Хізбалла". Затримання зловмисника є результатом спільної копіткої роботи СБУ та спецслужб Республіки Молдова, зазначено у повідомленні. Зараз розпочата процедура його екстрадиції.

  Попередній матеріал
  Не треба суспільству розчаровуватись у владі, саме такі люди мали прийти у владу після Майдану - публіцист
  Наступний матеріал
  Наливайченко має піти з посади, навіть якщо голосів за його відставку не набереться – журналіст