sbu.gov.ua

СБУ затримала диверсантів, які готували теракти у Краматорську

  Співробітники СБУ реалізували багатоходову операцію, завдяки чому вдалося затримати бойовика та інформаторку диверсійної групи так званої "ЛНР", яка планувала теракти у Краматорську.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Бойовика на прізвисько "Ромео" правоохоронці знешкодили ще на початку вересня. У складі незаконних збройних формувань "ЛНР" брав участь у бойових діях, після чого був переправлений на територію підконтрольну українській владі для підготовки терактів. Співробітники спецслужби вилучили в нього, зокрема, флеш-носій супутникових картах з позначенням дислокації підрозділів СБУ і МВС у Краматорську, військових частин та об'єктів інфраструктури з детальною інформацією про рух транспорту і чергування особового складу.

  Під час другого етапу операції в середині жовтня спецслужба спільно з військовою прокуратурою сил АТО затримала інформаторку, яка збирала дані для "Ромео". У неї виявлено додаткову інформацію стосовно об'єктів транспортної інфраструктури Краматорська, життєзабезпечення міста, волонтерських пунктів тощо.

  Відкрито кримінальні провадження, за рішенням суду бойовик та його інформаторка утримуються під вартою. Триває слідство.

  Нагадаємо, у Дніпропетровську схопили диверсанта, який намагався закласти вибухівку в місті

  Попередній матеріал
  Шведські вчені вперше у світі проведуть лікування стовбуровими клітинами дітей ще в утробі матері
  Наступний матеріал
  Українка в Китаї розгромно здолала переможницю US Open-2015 - першу ракетку турніру
  Теги:
  Loading...