СБУ news.bigmir.net

СБУ запобігла контрабанді 800 тонн етилену до Європи

  Співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби на Івано-Франківщині запобігли контрабанді до європейської країни майже 800 тонн отруйної хімічної речовини.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Службові особи одного з державних підприємств подали пакет документів для митного оформлення експорту етилену. Співробітники спецслужби з'ясували, що документація містить недостовірні дані щодо походження речовини.

  У ході перевірки правоохоронці встановили, що за попередні роки посадовці приховали наявність на підприємстві 795 тонн етилену вартістю майже 9 млн грн. Саме на експорт цієї необлікованої продукції були подані неправдиві документи.

  Відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії для встановлення інших можливих фактів розкрадання державного майна посадовими особами підприємства.

  Нагадаємо, на початку липня, співробітники Служби безпеки України затримали на блокпості поблизу селища Березове Мар'їнського району Донецької області вантажівку з контрабандним алкоголем виробництва Російської Федерації. 

  Попередній матеріал
  Гройсман: бюджетна децентралізація збільшила доходи місцевих бюджетів на 37%
  Наступний матеріал
  Україна і Європейський інвестиційний банк підписали угоду на 400 млн євро
  Loading...