segodnya.ua

СБУ заблокувала майже 2 млн грн на рахунках ватажка "Оплоту"

  Євген Жилін переоформив рахунки на близьких родичів, але продовжував мати до них доступ та використовував ці кошти для фінансування "Оплоту".

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Державною службою фінансового моніторингу України блокували на рахунках родичів ватажка терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна понад 1,75 млн грн. Про це повідомляють у прес-службі СБУ.

  Терорист переоформив рахунки на близьких родичів, але продовжував мати до них доступ та використовував ці кошти для фінансування свого незаконного збройного угруповання "Оплот".

  У прес-службі зазначили, що наразі тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для виявлення інших можливих джерел фінансування терористичної організації "Оплот" та незаконних збройних формувань "ДНР/ЛНР".

  Як повідомляв 5.ua, на Харківщині затримали посадовців, що прикривали діяльність фіктивних підприємств, підконтрольних "Оплоту". Також нещодавно на Харківщині СБУ знешкодила диверсійну групу, яку координував ватажок "Оплоту". Члени диверсійної групи регулярно виїжджали до Бєлгорода (РФ), де звітували представникам російських спецслужб та Жиліну, який перераховував гроші на їх банківські рахунки.

  Нагадаємо, у липні Генпрокуратура оголосила у розшук ватажка "Оплоту" Жиліна.

  Попередній матеріал
  Гідрометеоцентр обіцяє Києву грізну грозову ніч
  Наступний матеріал
  Усі міліціонери виведені за штат, вони пройдуть переатестацію – Євдокимов
  Теги:
  Loading...