СБУ з початку року встановила особи понад 50 "телефонних терористів"

  Співробітники служби безпеки України з початку цього року встановили особи 56 зловмисників, які здійснювали анонімні терористичні дзвінки.

  Про це інформує прес-служба СБУ. "Дзвінки здійснюються переважно у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, що є обтяжуючою обставиною з точки зору закону. Середній вік більшості таких "телефонних терористів" 25-35 років", - ідеться на сайті відомства.

  Зазначається, що лише протягом травня СБУ встановила дев’ять таких зловмисників. За даними спецслужбовців, одним із найбільш резонансних став дзвінок із повідомленням про мінування Запорізької ГЕС. Так, анонімного терориста було встановлено.

  Крім того, правоохоронці з‘ясували аноніма, який 18 січня повідомив про мінування торговельного центру "Караван" у Чернівцях. "Зловмисник діяв з хуліганських мотивів, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Свій вчинок пояснив намаганням перевірити готовність служб Чернівців адекватно реагувати на "виклики сьогодення". 18 березня зловмиснику призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком два роки три місяці", - зазначається в повідомленні прес-служби СБУ.

  Попередній матеріал
  Печерський райсуд Києва наклав арешт на майно колишніх прокурорів Криму
  Наступний матеріал
  Чинні народні депутати продемонстрували більшу активність та відкритість у порівнянні зі своїми попередниками - дослідження