5.ua

СБУ: з "Фонду оборони України" було виведено 40 млн грн

  Вони були виведені на рахунки фірм і окремих фізичних осіб.

  Про це в неділю, 1 листопада, під час спільної заяви СБУ та ГПУ щодо проведення операції у Дніпропетровську повідомив перший заступник начальника Головного управління боротьби із корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

  "У ході виконання цих доручень було отримано дані про інші епізоди протиправної діяльності зазначеної групи осіб. Зокрема щодо виведення з рахунків "Фонду оборони України" значної суми коштів із подальшим переведенням їх в готівку та привласнення", - зазначив він.

  За даними СБУ, 15 млн грн було переведено фірмам, решту було виведено на рахунки окремих фізичних осіб: "На ці фірми було перераховано 7 млн грн і 8 млн грн. Крім того, 25 млн грн були просто переведені на рахунки фізичних осіб, які не займаються взагалі підприємницькою діяльністю". 

  Як писав 5.ua, адвокат Геннадія Корбана повідомив, що його підзахисному оголосили підозри за трьома статтями. Його підозрюють, зокрема, у розкраданні коштів з "Фонду оборони країни", викраденні голови Державного земельного агентства Сергія Рудика і секретаря Дніпропетровської міської ради Олександра Величка.

  Попередній матеріал
  Родичів загиблих в аварії A321 українців запросили до Петербурга на упізнання тіл – МЗС
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура вимагатиме арешту Корбана
  Теги:
  Loading...