СБУ news.bigmir.net

СБУ викрила схему розкрадання коштів державного залізничного підприємства

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Генпрокуратурою викрили схему розкрадання коштів службовими особами одного з державних підприємств залізничної галузі.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Посадовці привласнювали державні кошти через закупівлі підприємством шпал за завищеними цінами. Під час обшуків у Києві та Львові правоохоронці виявили докази, які підтверджують факти розкрадання коштів співробітниками підприємства.

  Зокрема, співробітники спецслужби вилучили документи та печатки фіктивних підприємств, які використовувались у протиправній схемі. Після отримання від правоохоронців інформації Держслужба фінансового моніторингу заблокувала понад 20 млн грн на рахунках фірм, через які виводились кошти державного підприємства.

  Відкрито кримінальне провадження. Тривають оперативно-слідчі дії встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до протиправної діяльності.

  Нагадаємо, у Чернігівській області співробітники СБУ спільно з міліцією викрили факти завдання мільйонних збитків державному бюджету службовими особами одного з державних підприємств, що підпорядковується "Укравтодору".

  Попередній матеріал
  Влада Китаю закрила фабрику з виробництва підробних iPhone
  Наступний матеріал
  Маємо робити висновки зі своєї історії – Філарет
  Теги:
  Loading...