sbu.gov.ua

СБУ викрила шахраїв, які за хабара "призначали" громадян на керівні посади до органів влади

  Служба безпеки України припинила діяльність організованої злочинної групи, яка за незаконну грошову винагороду обіцяла сприяти у призначенні на керівні посади у державних органах влади.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ спільно зі слідчими міліції та прокуратури міста Києва задокументували факт вимагання у держслужбовця хабара в $20 тис. за допомогу в його призначенні на керівну посаду до одного з органів державної виконавчої влади України.

  Трьох членів угруповання затримали "на гарячому" під час отримання першої частини хабара. Один із зловмисників перебував у загальнодержавному розшуку.

  Шахраї використовували підробні посвідчення різних органів влади та представлялись своїм потенційним "клієнтам", використовуючи прізвища високопосадовців, у тому числі глави Адміністрації Президента України.

  Крім того, встановлено й інші факти вимагання цією групою осіб грошей за "працевлаштування" на керівні посади до різних органів виконавчої влади країни, у тому числі в Кабінеті Міністрів України, міністерствах та обласних державних адміністраціях.

  У рамках кримінального провадження, відкритого за матеріалами СБУ, затриманим оголошено підозри, рішенням суду обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою або внесення застави.

  Нагадаємо, 6 жовтня на Київщині затримали двох хабарників-держслужбовців. Корупційну діяльність чиновників, які вимагали 131 тис. грн за оформлення двох земельних ділянок у приватну власність, викрила СБУ спільно з міліцією та прокуратурою.

  Попередній матеріал
  Сьогодні парламентарії мають внести зміни до Кримінального та Бюджетного кодексів у межах виконання плану досягнення безвізового режиму
  Наступний матеріал
  Російські війська знову атакують Сирію
  Теги:
  Loading...