сбу
5.ua

СБУ викрила шахрайську схему легалізації товарів з "ДНР/ЛНР" на 230 млн грн

  Співробітники СБУ спільно з Державною фіскальною службою викрили схему легалізації товарів, у тому числі вугілля, видобутого на територіях тимчасово окупованих терористами.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  Керівництво однієї з маріупольських комерційних структур подало податкову звітність, згідно з якою восени 2014 року вона мала фінансово-господарські відносини з одним із держпідприємств аеропорту "Донецьк" на майже 1,5 млрд грн. Зазначимо, що саме в цей час точилися бої за територію аеропорту і жодної господарської діяльності не проводилося. Посадовці держпідприємства фізично не могли оскаржити внесення комерсантами завідомо неправдивих даних.

  У результаті підприємцям було протиправно сформовано податковий кредит у розмірі більше ніж 230 млн грн. Користуючись ним, бізнесмени отримали можливість легалізувати на цю суму товари, у тому числі вугілля, ввезене з території так званих "ДНР/ЛНР".

  Відкрито кримінальне провадження, встановлюються особи, які організували протиправний механізм. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення їх до кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, 5 грудня поблизу села Семигір'я в Артемівському районі Служба безпеки України затримала вантажівку, водій якої намагався незаконно переправити через лінію розмежування кліматичні камери та трансформатори на 238 тис. грн.

  Попередній матеріал
  Сьогодні російські далекобійники проведуть акцію протесту "Равлик"
  Наступний матеріал
  Сьогодні Яценюк у Раді має озвучити звіт уряду за рік