Одеса_СБУ
5.ua

СБУ викрила прикордонників, які брали хабарі від громадян Молдови

  Співробітники СБУ викрили в Одеській області злочинну групу, до якої входили співробітники митної служби та прикордонники.

  Як повідомляє прес-служба відомства, злочинці вимагали гроші з громадян Молдови за безперешкодне проходження митного контролю та пропуск через державний кордон. Затримали співробітників відомств під час отримання чергового хабара на миному пості Білгород-Дністровський. На гарячому попалися старший інспектор митного контролю та два прапорщики Білгород-Дністровського прикордонного загону. Підтверджено факти одержання хабарів й іншими працівниками цих структур. Гроші брали інспектори, але більшу частину наживи віддавали керівництву.

  Нагадаємо, у травні СБУ спільно з підрозділом внутрішньої безпеки Держприкордонслужби затримала начальника відділу служби Куп'янська Харківського прикордонного загону, який створив схему вимагання грошей від своїх підлеглих. Військовослужбовці відділу кожного разу після несення служби у наряді повинні були передавати начальнику певну суму грошей. За його вказівкою, ці кошти вони мали вимагати у пасажирів поїздів міжнародного сполучення, які проходили прикордонний контроль.

  Попередній матеріал
  Дипломат пояснив, чому ЄС реагує на наступ під Мар’їнкою лише черговою "глибокою стурбованістю"
  Наступний матеріал
  Facebook створив полегшений додаток для повільних телефонів і мереж