СБУ 5.ua

СБУ викрила оборудку із продажем держмайна на Житомирщині

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією викрили чиновників одного з державних підприємств Житомирської області, які реалізували майно установи за ціною втричі нижчою за ринкову.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Як зазначається, наприкінці 2014 року під час аукціонних торгів житомирська фірма придбала у державного підприємства майновий комплекс площею майже 1,2 тис. квадратних метрів.

  "За домовленістю з посадовцями бізнесмени купили будівлю за стартовою ціною 393 тис. грн. У таку вартість чиновники оцінили адміністративне і складські приміщення, оснащені бокси для технічного обслуговування великогабаритних вантажних автомобілів, що розташовані в економічно привабливому передмісті Житомира безпосередньо біля магістралі державного значення", - йдеться в повідомленні.

  Співробітники спецслужби ініціювали проведення незалежної оцінки комплексу для визначення його реальної ринкової вартості. За висновками експертів, початкова ціна нерухомості під час аукціону становила 1 млн 300 тис. грн. Збитки підприємства від оборудки посадовців становлять майже один мільйон гривень.

  У відомстві зазначають, що відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 КК України. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до оборудки з державним майна. Після завершення досудового слідства розпочнеться судовий процес для повернення комплексу в державну власність.

  Попередній матеріал
  Військова прокуратура нарахувала 8 тис. зрадників, які перейшли на бік РФ у Криму
  Наступний матеріал
  ПАРЄ відмовилася обговорювати демократію у Польщі