СБУ викрила місце, де переховувалися терористи "Ісламської держави"

  Перевалочний пункт, де переховувалися бойовики Міжнародної терористичної організації "Ісламська держава" викрили співробітники СБУ. За повідомленням радника голови відомства Маркіяна Лубківського, правоохоронці встановили особи п'ятьох іноземців.

  Двоє з них - громадяни Росії, решта - Узбекистану, Таджикистану та Казахстану. Частина іноземців перебували в Україні незаконно. Інші нещодавно прибули з Європи.

  Бойовики терористичного угруповання мали отримати підроблені паспорти та поїхати до Сирії. За результатами роботи українських спецслужб, трьом іноземцям скоротили терміни перебування в Україні, ще двох примусово повернуть на батьківщину.

  Нагадаємо, учора правоохоронці затримали військового, який вимагав гроші від підприємців за пропуск товарів на територію, контрольовану бойовиками. Працівники СБУ встановили, що затриманий неодноразово брав хабарі за незаконне переміщення вантажівок через лінію зіткнення в районі Дзержинська. Частину отриманих коштів  злочинець передавав іншим службовим особам.  Рішенням суду хабарника в погонах взяли під варту на 2 місяці.

  Попередній матеріал
  Колишній чиновник виконкому ФІФА зізнався, що брав хабарі
  Наступний матеріал
  В Росії розбився армійський винищувач