Луганськ 5.ua

СБУ викрила корупційну схему в державній компанії "Українське Дунайське пароплавство"

  Співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили в Ізмаїлі корупційну схему у державній судноплавній компанії "Українське Дунайське пароплавство" (УДП).

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Посадовці держкомпанії уклали договори з комерційними структурами на оренду плавзасобів УДП для здійснення внутрішньопортових перевезень. Норми оплати чітко встановлювалися, зокрема, відповідно до тривалості рейсів.

  За попередньою згодою чиновників та бізнесменів частину часу орендовані судна використовувалися як пришвартовані склади для різної продукції. Відповідно за такі періоди орендарі не сплачували кошти держпідприємству.

  Співробітники спецслужби встановили, що за 2014 рік та початок 2015-го через цю корупційну схему державі було завдано збитків на суму понад 2 млн грн.

  Відкрито кримінальне провадження, тривають оперативно слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до створення корупційної схеми.

  Нагадаємо, на початку жовтня Служба безпеки України викрила корупціонера, який намагався привласнити півтора мільйона гривень під час будівництва оборонних споруд навколо Маріуполя.

  Попередній матеріал
  Яресько готова до переговорів з російською стороною щодо "боргу Януковича"
  Наступний матеріал
  Україна виконала третину рекомендацій Єврокомісії - Клімкін