СБУ 5.ua

СБУ викрила активістів "Кіровоградської народної республіки"

  У Кіровограді Служба безпеки України припинила діяльність групи, яка поширювала матеріали про створення "Кіровоградської народної республіки".

  Як повідомляє прес-служба СБУ, зловмисники планували організувати протестні акції та силові зіткнення з місцевими органами правопорядку. Вони створили спільноти в одній з російських соціальних мереж, поширювали матеріали сепаратистського та екстремістського спрямування, проводили агітацію проти чинної влади та підбурювання громадян до акцій протесту.

  Імітування діяльності терористичних організацій "Донецька народна республіка" та "Луганська народна республіка" проводилося ними з метою дестабілізації соціально-політичної ситуації на Кіровоградщині. Під час обшуків у зловмисників було вилучено підготовлені до масового розповсюдження матеріали із закликами до повалення конституційного ладу і захоплення державної влади. У рамках кримінального провадження тривають оперативно-слідчі дії. Неозброєним "активістам" загрожує передбачене законом покарання за "дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу".

  Нагадаємо, у ніч на 8 липня у Миколаєві невідомі підняли на телевежі сепаратистський прапор так званої "Новоросії". Разом з прапором до телевежі була закріплена граната, яка вона виявилася муляжем.

  Попередній матеріал
  Після призначення Москаля на Закарпатті почали затримувати великі партії контрабандних цигарок – речник ОДА
  Наступний матеріал
  "Торнадо" зі зброєю знаходиться у Боярці під Києвом – головний військовий прокурор
  Теги:
  Loading...