vsesvit.ck.ua

СБУ викрила агента спецслужб РФ, який готував провокацію на кордоні

  У Дніпропетровську контррозвідка СБУ викрила зрадника, якого російські спецслужби планували використати для організації міжнародної провокації проти України.

  Така інформація з'явилася на сайті Служби безпеки України.

  "Житель Дніпропетровська, колишній правоохоронець, завербований спецслужбою РФ, отримав завдання штучно організувати канал "контрабанди наркотиків з України". В обумовлений час російські правоохоронці мали "викрити" наркотрафік  та затримати кур’єра з крупною партією наркотику. Згідно із задумом російських спецслужб, підконтрольні їм телеканали повинні були гучно роздмухати зрежисований скандал для дискредитації України як начебто постачальника наркотиків до інших країн", - йдеться у повідомленні.

  За примітивну провокацію злочинець вже отримав $1700. Найближчим часом агенту російських спецслужб мали передати наркотики для організації протиправної акції. На роль наркокур’єра він за "дози" залучив наркозалежну особу.

  За інформацією прес-служби, встановлено, що колишній міліціонер ще під час служби по лінії боротьби з незаконним обігом наркотиків контактував із  російськими спецслужбами і був ними завербований.

  Як повідомляє СБУ, злочинець дав згоду на співпрацю за грошову винагороду і погодився збирати та передавати інформацію про ситуацію в Дніпропетровській області. Спецслужби РФ насамперед цікавила інформація про добровольчі батальйони, їхню підготовку і дислокацію, структуру та керівництво місцевої влади та правоохоронних органів. Пройшовши таку перевірку, агент отримав вказівку інсценувати контрабанду наркотиків.

  Управлінням СБУ в Дніпропетровській області розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.111 (державна зрада) КК України. Наразі ривають слідчі дії, зазначає прес-служба.

  Нагадаємо, напередодні СБУ викрила групу комуністів, які мали організувати так звану "Дніпропетровську народну республіку"

   

  Попередній матеріал
  Учора під КМДА пройшов мітинг, більшість учасників якого не могла пояснити своїх вимог
  Наступний матеріал
  Переможців конкурсу на реконструкцію Майдану оголосять наприкінці травня

  СБУ викрила групу комуністів, які мали організувати так звану "Дніпропетровську народну республіку"

  СБУ викрила джерело фінансування терористів на Харківщині

  СБУ викрила конвертаційний центр терористів у Києві

  На Луганщині викрили ще 5 місцевих бойовиків "ЛНР"