Луганськ 5.ua

СБУ виявила корупційну схему при будівництві оборонних споруд Маріуполя

  Співробітники Служби безпеки України виявили корупційну схему привласнення коштів посадовцями під час будівництва оборонних споруд Маріуполя.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ.

  Організатором оборудки був один із керівників Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, звільнений з посади влітку цього року. Зловмисник тиснув на керівництво місцевих державних підприємств для виділення коштів начебто на термінове будівництво інженерних споруд. При цьому посадовець посилався нібито на відсутність коштів у державному бюджеті України.

  Він вказував реквізити комерційної структури, на які держпідприємства повинні були перерахувати гроші. У такий спосіб на рахунки фірми, яка не має жодного стосунку до будівництва фортифікацій, мали б надійти 1,5 млн грн. Завдяки оперативному втручанню співробітників спецслужби більшу частину платежів вдалося скасувати. Решта суми блокована на рахунках "підприємців".

  Відкрито кримінальне провадження, тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності колишнього посадовця.

  Нагадаємо, раніше міліція упіймала на хабарі члена ради з питань протидії корупції Чернівецької міськради.

  Попередній матеріал
  Каліфорнія очолила боротьбу з негативними наслідками кліматичних змін у США
  Наступний матеріал
  ВР у першому читанні проголосувала за створення Нацагентства з питань розшуку і управління корупційними активами
  Теги:
  Loading...