СБУ 5.ua

СБУ схопила "чорних" трансплантологів, які переправити через кордон 25 людей

  Співробітники Служби безпеки України викрили транснаціональне угруповання "чорних" трансплантологів, які протягом двох років переправили за кордон 25 донорів для незаконної трансплантації органів.

  Спецслужбовці затримали зловмисників разом із міліцією, інформує прес-служба СБУ. Ними виявилися три українці, а також громадянин однієї з країн Сходу.

  Усі затримані є членами транснаціонального організованого злочинного угруповання, що спеціалізувалося на незаконній трансплантації органів людини.

  "Зловмисники, маючи зв’язки у медичних закладах країн Азії, впродовж 2013–2015 років вербували на території України потенційних донорів нирок серед малозабезпечених селян. Потім донорів переправляли через кордон для участі у незаконних операціях з трансплантації органів", - ідеться в повідомленні правоохоронців.

  Зазначається, що протягом трьох років вони встигли переправити через кордон 25 донорів, серед яких – громадяни України і країн близького зарубіжжя.

  Усім затриманим уже повідомили про підозру. Наразі триває слідство. 

  Нагадаємо, рік тому в Києві співробітники СБУ у взаємодії з працівниками міліції затримали двох громадян України, що входили до транснаціонального організованого злочинного угруповання, яке спеціалізувалося на незаконній трансплантації органів людини.

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі святкують День міста (фото)
  Наступний матеріал
  Херсонські першокурсники склали присягу працівника Національної поліції (фото)
  Теги:
  Loading...