Фото ipress.ua

СБУ розшукує екс-голову Нацбанку Соркіна та банкіра Агафонова

  Співробітники Служби безпеки України здійснюють розшук колишнього Голови Національного банку України Ігоря Соркіна та голови правління ПАТ "Реал банк" Володимира Агафонова.

  Як повідомляє сайт СБУ, кримінальне провадження, яке розслідується Генпрокуратурою спільно з СБУ, було відкрито за фактом заволодіння Соркіним та Агафоновим коштів Нацбанку України та ПАТ "Аграрний фонд" у розмірі 2,8 мільярда гривень. Розкрадання грошей відбувалось за попередньою змовою учасниками злочинної організації, створеної власником ПАТ "Реал банк" та ПАТ "Брокбізнесбанк" Сергієм Курченком.

  Соркін підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України. Агафонову інкримінуються кримінальні правопорушення за ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 255 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України. Співробітниками Служби безпеки України вживається комплекс заходів для встановлення їхнього місця перебування, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, Ігоря Соркіна було звільнено з посади 24 лютого 2014 року. Головою НБУ Верховна Рада тоді призначила Степана Кубіва.

  Попередній матеріал
  На Харківщині міліціонера посадили на 3 роки за погрозу підкинути наркотики
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про підвищення мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму
  Теги:
  Loading...