5 канал

СБУ представила докази співпраці Краснова із затриманою російською шпигункою

Служба безпеки України оприлюднила протоколи допиту Марії Коледи, яка брала участь у миколаївських заворушеннях 2014 року

Під час допиту у 2014 році Марія Коледа підтвердила знайомство із Станіславом Красновим і заявила, що саме він їй передав пістолет, з якого було здійснено постріли під час масових заворушень у Миколаєві. Про це сьогодні, 3 березня, під час брифінгу повідомив керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук.

Представник СБУ, зокрема, представив журналістам протокол з кримінальної справи проти Марії Коледи за 8 липня 2014 року і зазначив: "Під час допиту їй було пред'явлено низку фотокарток молодих людей, схожих одне на одного, але з пред’явлених чотирьох фотокарток вона дуже впевнено впізнала фотографію пана Краснова, як тієї людини, яка поблизу станції метро "Шулявська" передала їй пістолет".

За інформацією спецслужби, ця зброя застосовувалася в Миколаєві під час масових заворушень. "Нам достеменно відомо, що цей пістолет пан Краснов дійсно передав Марії Коледі за вказівкою безпосередньо свого куратора Голоскокова", - сказав Ткачук. 

Також він додав, що під час слідчих дій між Красновим і Коледою було проведено й очну ставку: "Відеозапис цієї слідчої дії є в наявності в нашої служби... Під час цієї слідчої дії Марія Коледа дуже впевнено знову-таки підтверджує, що це дійсно та особа, з якою вона спілкувалася у Києві і від якої вона отримала зброю".

Додамо, що за даними СБУ, Марія Коледа брала участь в ініційованих російською стороною заворушеннях у Миколаєві. У вересні 2014 року її обміняли на українських заручників. 

Нагадаємо, що Станіслав Краснов визнав контакти зі спецслужбами Росії, але назвав фейком оприлюднений СБУ запис розмови з російським куратором. Сьогодні йому офіційно висунули звинувачення у державній зраді.

5 канал
Попередній матеріал
Google тестуватиме платіжну систему, що працює за принципом розпізнавання обличчя
Наступний матеріал
Турчинов: Зустріч "нормандської четвірки" нічого не змінить
Теги:
Loading...

Краснову висунули звинувачення в державній зраді

Краснов знепритомнів у судовій залі

Подругу Краснова посадили під домашній арешт на два місяці

Краснов ніколи не був бійцем полку "Азов" – Білецький

СБУ оприлюднила запис розмови Краснова з російськими кураторами

5 канал - трансляція наживо