sbu.gov.ua

СБУ перекрила ще один канал зв'язку терористів "ДНР/ЛНР" з російськими "кураторами"

  Служба безпеки України ліквідувала неконтрольований міжнародний канал зв’язку, яким користувалися терористи, та заблокувала незаконну роботу програмно-апаратного телекомунікаційного комплексу, що працював у Дніпропетровську та Дніпродзержинську.

  Про це повідомляє прес-центр СБУ. "Зловмисники через Інтернет за допомогою ІР-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації отримували міжнародний телефонний трафік, що надходив із-за кордону (у тому числі з Росії). Потім він оброблявся за допомогою спеціалізованого програмно-апаратного телекомунікаційного комплексу і, під виглядом місцевих телефонних розмов, направлявся на мережі українських операторів мобільного зв’язку", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, телефонні номери, на які здійснювалася маршрутизація трафіку, використовувалися терористами "ДНР" та "ЛНР" на тимчасово окупованих територіях для спілкування з російськими "кураторами". "Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили незаконно діюче спецобладнання. Трьох місцевих мешканців, які відповідали за його функціонування, затримано", - зазначають у відомстві.

  За ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних мереж) КК України відкрито кримінальне провадження. Наразі триває досудове розслідування.

  Нагадаємо, СБУ викрила канал зв'язку терористів "ДНР" та "ЛНР" з російськими "кураторами". Правоохоронці припинили роботу такого комплексу у Києві.

  Попередній матеріал
  МВС: За 8 місяців викрили викрадення близько 500 млн грн з банківських карток
  Наступний матеріал
  Голова SpaceX запропонував зробити Марс придатним для життя, бомбардуючи його термоядерною зброєю