sbu.gov.ua

СБУ перекрила канали міжнародного зв'язку, які використовувалися терористами

  Співробітники Служби безпеки України у ході спільної з міліцією спецоперації перекрили неконтрольовані канали міжнародного зв'язку, які використовувалися терористами.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. У Дніпропетровській, Волинській та Чернівецькій областях СБУ припинила роботу програмно-апаратних телекомунікаційних комплексів, які використовувалися для організації каналів.

  Міжнародний трафік надходив в Україну із-за кордону, в тому числі з Росії через мережу Інтернет за технологією ІР-телефонії в обхід міжнародних центрів комутації. Завдяки спеціальному обладнанню трафік оброблявся та під виглядом місцевих розмов направлявся на мережі українських мобільних операторів.

  Співробітники спецслужби встановили, що ці міжнародні канали використовувалися для організації зв'язку представників російських спецслужб із членами терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

  Під час обшуків співробітники СБУ вилучили понад 150 одиниць телекомунікаційного обладнання для прийому та обробки трафіку, 17,5 тис. сім-карток українських мобільних операторів, близько 20 одиниць комп'ютерної техніки.

  Правоохоронці встановили особи 10 зловмисників, причетних до організації неконтрольованих каналів міжнародного зв'язку. Триває слідство.

  Нагадаємо, співробітники СБУ викрили та блокували на Дніпропетровщині діяльність конвертаційного центру, через який відмивалися кошти, у тому числі й для фінансування терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

  sbu.gov.ua

  Попередній матеріал
  Технологія підкупу виборців працює в усіх регіонах України - голова КВУ
  Наступний матеріал
  Перший заступник генпрокурора подав у відставку
  Теги:
  Loading...