sbu.gov.ua

СБУ перекрила канал нелегальної міграції до Євросоюзу

  Співробітники Служби безпеки України затримали в Івано-Франківській області групу осіб, які організували канал нелегальної міграції до країн Європейського Союзу.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. У повідомленні йдеться, що четверо місцевих мешканців налагодили виготовлення румунських підроблених документів. До пакету документів входили: внутрішній і закордонний паспорт громадянина Румунії та водійське посвідчення. Власні послуги зловмисники оцінили у 5 тис. євро.

  Співробітники спецслужби затримали учасників групи під час передачі через посередника пакета румунських документів, виготовлених для громадянина Республіки Ірак. Замовник на зустріч приніс другу частину оплати у розмірі 2500 євро.

  Під час обшуків помешкань та автомобілів зловмисників правоохоронці вилучили понад $20 тис., різні печатки та штампи, комп’ютерну техніку. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та функціонування нелегального каналу міграції.

  sbu.gov.ua

  Попередній матеріал
  Сьогодні Порошенко здійснить робочу поїздку до Одеси
  Наступний матеріал
  Пакистан: уряд Афганістану і таліби домовилися продовжити переговори про мир
  Теги:
  Loading...