СБУ перекрила канал нелегальної міграції до Євросоюзу

  Співробітники Служби безпеки України затримали в Івано-Франківській області групу осіб, які організували канал нелегальної міграції до країн Європейського Союзу.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. У повідомленні йдеться, що четверо місцевих мешканців налагодили виготовлення румунських підроблених документів. До пакету документів входили: внутрішній і закордонний паспорт громадянина Румунії та водійське посвідчення. Власні послуги зловмисники оцінили у 5 тис. євро.

  Співробітники спецслужби затримали учасників групи під час передачі через посередника пакета румунських документів, виготовлених для громадянина Республіки Ірак. Замовник на зустріч приніс другу частину оплати у розмірі 2500 євро.

  Під час обшуків помешкань та автомобілів зловмисників правоохоронці вилучили понад $20 тис., різні печатки та штампи, комп’ютерну техніку. Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та функціонування нелегального каналу міграції.

  Попередній матеріал
  Сьогодні Порошенко здійснить робочу поїздку до Одеси
  Наступний матеріал
  Пакистан: уряд Афганістану і таліби домовилися продовжити переговори про мир