sbu.gov.ua

СБУ перекрила діяльність злочинного угруповання з нелегальної міграції до ЄС

  В Одеській області СБУ спільно з прикордонниками припинила діяльність транснаціонального злочинного угруповання, що організувало канал нелегальної міграції до країн ЄС транзитом через територію України.

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. Встановлено, що ватажок вказаного угруповання - 48-річний громадянин Росії, виходець з Афганістану, залучив до злочинної діяльності афганців, які мешкали в Одеській, Сумській, Закарпатській областях та Києві.

  Зловмисники налагодили переміщення вихідців з країн Близького Сходу через державний кордон України поза межами пунктів прикордонного контролю з території Російської Федерації на територію Сумської області. Нелегальні мігранти доставлялися до Одеси, переховувалися на орендованих квартирах. Після формування груп нелегалів переправляли до Закарпаття для подальшого незаконного переміщення через кордон до країн ЄС.

  20 липня СБУ затримано організаторів каналу нелегальної міграції та групу з 22 нелегалів, підготовлену до відправлення.

  Відкрито кримінальне провадження. Організаторам злочину оголошено про підозру. Тривають слідчо-оперативні дії щодо встановлення всіх осіб, причетних до організації каналу нелегальної міграції, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

  Нагадаємо, співробітники Служби безпеки України затримали в Івано-Франківській області групу осіб, які організували канал нелегальної міграції до країн Європейського Союзу.

  sbu.gov.ua

  Попередній матеріал
  У Львові затримали слідчого СБУ за хабар у 300 тис. грн
  Наступний матеріал
  ГПУ збирається арештувати депутата з провладної коаліції