СБУ news.bigmir.net

СБУ передала до Генпрокуратури всі матеріали щодо оборудок на нафтобазі

  Служба безпеки України передала до Генпрокуратури всі матеріали щодо оборудок на нафтобазі БСРМ у Васильківському районі Київської області, де сталася пожежа.

  Збитки від цих корумпованих схем перевищили мільярд гривень. Про це після допиту в ГПУ заявив голова відомства Валентин Наливайченко. Відповідаючи на запитання, чи є протистояння між СБУ та ГПУ, голова Служби безпеки сказав, що його не побачив. Водночас, він відмовився назвати прізвища інших фігурантів справи, крім колишнього заступника генпрокурора Анатолія Даниленка, пославшись на таємницю слідства.

  Зазначимо, перед допитом Валентин Наливайченко заявив, що Даниленко прикривав злочинну діяльність нафтобази "БРСМ-Нафта", що під Києвом. За словами Валентина Наливайченка, завтра він повернеться до ГПУ зі спецпідрозділом "Альфа". Вимагатиме дозволу на затримання і допит Даниленка. Голова СБУ надав матеріали, які підтверджують причетність до діяльності нафтобази великих російських підприємств. Зокрема, Новокуйбишевського нафтохімічного заводу, а також різних офшорних структур.

  Нагадаємо, про допит Валентина Наливайченка стало відомо напередодні. Маркіян Лубківський, речник голови СБУ заявив - через допит в ГПУ Наливайченко не зможе полетіти до Вашингтона, де планував зустрітися із американськими партнерами, а також виступити у Палаті представників та Конгресі. Причиною допиту - стали заяви голови СБУ про причетність екс-керівництва Генпрокуратури до корупційних схем в діяльності нафтобази БРСМ під Києвом.

  Попередній матеріал
  Бельгія подала на Facebook до суду
  Наступний матеріал
  Убивцею російського солдата в Гюмрі виявився його товариш по службі – ЗМІ
  Теги:
  Loading...