Лубківський
5.ua

СБУ не має даних про "УПА", яка взяла на себе вбивства Бузини і Калашникова

  Служба безпеки України не має інформації про організацію "Українська повстанська армія", яка взяла на себе відповідальність за вбивства журналіста Олеся Бузини і екс-регіонала Олега Калашникова, а також інших екс-регіоналів.

  Про це в ефірі "Громадського" заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський, передає "РБК-Україна"

  "Такої організації, за нашими даними, не існує. Принаймні, не існувало до моменту появи інформації про це в пресі", - повідомив Маркіян Лубківський.

  Як він зазначив, глава СБУ Валентин Наливайченко доручив фахівцям у сфері кібербезпеки з'ясувати походження та достовірність листів, а також з'ясувати, що це за організація.

  Як повідомлялося раніше, у п’ятницю, 17 квітня, політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко повідомив, що отримав на електронну пошту лист від якоїсь "Української повстанської армії", в якому ця організація бере на себе відповідальність за резонансні вбивства низки відомих політиків, у тому числі Олега Калашникова та Олеся Бузини.

  Попередній матеріал
  США обурені порушенням Росією "ракетного" договору: "Наше терпіння не безмежне"
  Наступний матеріал
  СБУ затримала ще декількох осіб, підозрюваних у скоєнні терактів

  Радник глави МВС: автор листа Фесенку не володіє достовірною інформацією щодо вбивства Калашникова

  Фесенко отримав листа від так званої "Української повстанської армії", що взяла на себе відповідальність за резонансні вбивства

  Вбивства Калашникова і Бузини розслідують найкращі фахівці карного розшуку - глава МВС

  Сполучені Штати засудили убивства Калашнікова і Бузини