СБУ на Дніпропетровщині виявила перевалочний пункт "Ісламської держави"

  Перевальний пункт терористичної організації "Ісламська держава", який використовувався для тимчасового переховування, виявили співробітники Служби безпеки України на Дніпропетровщині.

  За повідомленням СБУ, зловмисники переховувалися в орендованій квартирі. Дві росіянки приїхали з Туреччини та Єгипту. Український кордон ісламістки перетнули нелегально з території Росії. Жінки планували виготовити нові підроблені документи та поїхати до  Сирії.

  У однієї із затриманих вилучили підроблений паспорт,  рукописні тексти, що пропагують міжрелігійну ворожнечу та розпалюють ненависть до представників інших конфесій. Проти неї порушили кримінальне провадження. Її спільницю примусово депортують  в країну постійного проживання або іншу країну із забороною в'їзду до України на три роки.

  Як ми уже повідомляли раніше, перевалочний пункт, де переховувалися бойовики міжнародної терористичної організації "Ісламська держава" викрили співробітники СБУ. За повідомленням радника голови відомства Маркіяна Лубківського, правоохоронці встановили особи п'ятьох іноземців.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині перекинулася вантажівка із небезпечною хімічною речовиною
  Наступний матеріал
  Генсек НАТО: Росія несе особливу відповідальність за виконання Мінських угод