Фото прес-служби СБУ

СБУ: Екс-голова Апеляційного суду Чернушенко може бути офіцером ФСБ

  Наразі спецслужбовці отримали документи, які доводять, що Антон Чернушенко був офіцером Комітету державної безпеки СРСР. Тепер перевірятимуть його причетність до ФСБ РФ.

  За попередньою інформацією Служби безпеки України, колишній голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко може бути офіцером Федеральної служби безпеки Росії. Наразі силовики отримали документи, які доводять, що Чернушенко був офіцером Комітету державної безпеки СРСР.

  Про це в ефірі Hromadske.tv заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт.

  "Чесні офіцери ФСБ передали нам матеріали з особистої справи Чернушенка – офіцера КДБ СРСР. Ця людина можливо, враховуючи, що він є – за попередньою інформацією, яку будемо перевіряти – офіцером ФСБ Росії. Можливо, він перебуваючи зараз не на території Україна, а на території РФ, буде намагатися робити якісь дії. Є інформаційна операція, в якій беруть участь колишні громадяни України або відомі політики там, які очорняють нашу державу і роблять все, щоб її зруйнувати", - зазначив Тандіт.

  Нагадаємо, 24 червня Генеральна прокуратура України повідомила про підозру Чернушенку. Йому закидають незаконное втручання у роботу автоматизованої системи документообігу суду та винесення завідомо неправосудних рішень. 

  Попередній матеріал
  Муженко відправив у зону АТО 20 військових комісарів, на яких "були нарікання у суспільстві"
  Наступний матеріал
  Порошенко підписав закон про реструктуризацію держборгу
  Теги:
  Loading...