Телебачення Фото з відкритих джерел

СБУ блокувала техпідтримку каналу "Новороссия ТВ"

  Досудовим слідством встановлено, що мешканці Києва та Житомирської області протягом тривалого часу перебували на території "ДНР", де надавали консультації та практичну допомогу представникам телеканалу "Новороссия ТВ".

  Вранці 24 листопада в Києві Служба безпеки України почала слідчі дії щодо осіб, які підозрюються в наданні технічного сприяння в трансляції на території України терористичного каналу "Новороссия ТВ".

  Як повідомляють у прес-службі СБУ, досудовим слідством встановлено, що мешканці Києва та Житомирської області протягом тривалого часу перебували на території "ДНР", де надавали консультації та практичну допомогу представникам телеканалу "Новороссия ТВ". "Зокрема, сприяли налаштуванню прямого ефіру, трансляції новин та відеоматеріалів, допомогли організувати взаємодію між підрозділами каналу, проводили навчання осіб, які займались монтажем матеріалів, та особисто програмували необхідне для цього обладнання і програмне забезпечення. Крім того, вони зареєстрували та налаштували трансляцію каналу "Новороссия ТВ" на популярних відеохостингах", - сказано в повідомленні.

  У СБУ звітують, що в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України, відбуваються обшуки у приміщеннях, які використовувались зловмисниками.

  Як повідомляв 5.ua, на початку вересня у Кривому Розі розповсюджувачі газети "Новоросія" отримали по 5 років за ґратами.

  Попередній матеріал
  ЗСУ за минулий місяць отримали на озброєння 4 танки і 3 літаки - Міноборони
  Наступний матеріал
  Результати першого дня переговорів Міжпарламентської ради Україна-НАТО