5 канал

Савченко припинила сухе голодування ще вчора ввечері - журналіст

Українська льотчиця зрозуміла, що російська влада не піде на поступки, тому погодилася припинити сухе голодування

Cтало відомо, що сухе голодування Надія Савченко припинила ще вчора після візиту до неї представниці суспільної наглядової комісії в Росії. Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявила журналістка "Громадського радіо" Ірина Ромалійська.

"Віра Савченко повідомила мені, що Надія Савченко вийшла з сухого голодування ще вчора ввечері. Вона про це сама дізналася після того, як Надію Савченко вчора в СІЗО відвідала представниця суспільної наглядової комісії - це орган у Росії, який наглядає за дотриманням прав людини в пенітенціарних закладах. Ось член цієї комісії пройшла до Надії Савченко, і та їй сказала, що вона припинила сухе голодування, тому що вона вимагала, в тому числі, щоб до неї пустили Віру і маму, але зрозуміла, що так система не піддасться, і погодилася припинити голодування. І Віра сказала, що "це - боротьба за життя". Буквально дослівно її цитата", - розповіла вона.

Ромалійська зауважила: "Тобто припинила голодування (Савченко - 5.ua) вчора, але така інформація надійшла буквально пару годин тому. Якесь розігрується шоу з цим листом. ... Але факт залишається фактом, що Надя виходить з сухого голодування, вже п'є воду і має намір прибути на оголошення вироку".

Як повідомляв 5.ua, акції за звільнення Надії Савченко прокотилися світом. Напередодні ж Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС та США посилити тиск на РФ задля звільнення української льотчиці. Представники Євросоюзу і Сполучених Штатів висунули вимоги до РФ щодо негайного звільнення викраденої українки.

Попередній матеріал
У Вінниці встановили меморіальну дошку Герою Небесної сотні
Наступний матеріал
В Одесі внаслідок нападу на інкасаторський автомобіль двоє людей загинуло
Теги:
Loading...

Президент спілкується з родиною Савченко - радник глави держави

Україна просить Німеччину направити лікарів до Савченко в Росію - посол

Могеріні закликала негайно звільнити Надію Савченко: "Це буде дотримання зобов'язань, які взяла на себе Москва"

Журналістка прокоментувала останні події під СІЗО, де перебуває Савченко

Українські лікарі досі не отримали дозвіл оглянути Савченко - МЗС

5 канал - трансляція наживо