5 канал

Сакварелідзе відкидає можливість, що місцевими прокуратурами керуватимуть старі кадри

  Високі результати чинних і колишніх прокурорів у конкурсі на заміщення посад у місцевих прокуратурах в Україні не означають, що новоствореними структурами будуть керувати ті самі люди.

  Про це сьогодні, 20 жовтня, на брифінгу щодо проведення конкурсу на заміщення посад у місцевих прокуратурах заявив заступник генерального прокурора України, прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе.

  "Це не означає, що керувати новоствореними місцевими прокуратурами будуть ті самі люди", - сказав він.

  За його словами, у Київській області тільки третина претендентів на керівні посади займають аналогічні позиції у прокуратурі, а на окремих територіях України є випадки, коли ніхто з чинних керівників не пройшов.

  Сакварелідзе додав, що четвертий етап конкурсу, коли конкурсна комісія почне проводити співбесіди, транслюватиметься в інтернеті.

  Як зазначив перший заступник Генпрокурора України Юрій Севрук, так звані "внутрішні" кандидати, до яких належать чинні працівники прокуратури, показали на перших етапах проведення конкурсного відбору кращі результати, ніж так звані "зовнішні" кандидати, тобто люди, які не є працівниками прокуратури.

  Також, за словами Сакварелідзе, бюджет прокуратури зменшили вдвічі, замість того щоб працювати над оптимізацією та збільшенням бюджету. "Ми вважаємо, що в нас вже є право вимагати від держави та від наших прокурорів більше уваги, виділення більшого фінансування для того, щоб забезпечити високоякісну некорумповану прокуратуру", - зауважив він.

  Нагадаємо, за прогнозами заступника глави Адміністрації Президента Олександра Данилюка, Антикорупційного прокурора буде обрано наприкінці листопада.

  Попередній матеріал
  За порядком на місцевих виборах спостерігатимуть більше 100 тис. правоохоронців
  Наступний матеріал
  У ЦВК прокоментували друк бюлетенів у Маріуполі на підприємстві Ахметова
  Теги:
  Loading...