Сакварелідзе 5.ua

Сакварелідзе: Скорочення штату забезпечить співробітникам прокуратури адекватну зарплату

Працівники оновлених прокуратур України вже цьогоріч отримуватимуть понад 15 тисяч гривень.

Як повідомляє "5 канал", про це заявив на брифінгу заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе. Він зауважив, що загальна численність працівників прокуратури скоротиться з 8 до 5 тисяч, тож вивільнені кошти розподілять між чинними співробітниками.

"На сьогодні на місцевому рівні працює десь 8 тисяч працівників прокуратури. Ми їх кількість доведемо через двохетапне тестування до 5 тисяч", - розкрив плани Сакварелідзе.

"Критично важливо, щоб у наступному бюджеті було враховано адекватну зарплату і фінансову складову новонабраних прокурорів. Вже цього року постараємося перерозподілити ресурс таким чином, щоб елементарно зарплата не була сороміцькою. Щоб вони змогли в цьому році на неї прожити. Приблизно, за нашими підрахунками, після скорочення вона буде більше, ніж 15 тисяч гривень. Приблизно кажу", - сказав заступник прокурора.

Тим часом пійманих на хабарництві прокурорів, у яких виявили величезні суми грошей, зброю і діаманти, звільнили з роботи через 11 днів після затримання. Відповідний наказ підписав генеральний прокурор України Віктор Шокін.

Попередній матеріал
У Генічеську на Херсонщині демонтували пам'ятник Леніну
Наступний матеріал
Новим прокурором Київщини став колишній міліціонер