Сакварелідзе 5.ua

Сакварелідзе призначили головним прокурором у справі "діамантових прокурорів"

  У ГПУ заявили, що таке доручення зробили через "суспільний резонанс"

  Виконувач обов’язків Генерального прокурора України Юрій Севрук доручив заступникові Генерального прокурора України – прокуророві Одеської області Давіду Сакварелідзе особисто взяти участь у розгляді судом та підтриманні державного обвинувачення у кримінальних провадженнях стосовно Олександра Корнійця, Володимира Шапакіна та Валерія Гібаленка. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

  "Старшим групи прокурорів визначено Д.Сакварелідзе, на якого покладено обов'язок керувати діями інших прокурорів у цьому кримінальному провадженні", - йдеться в повідомленні.

  У ГПУ додали, що таке доручення Севрук зробив з огляду на "значний суспільний резонанс та підвищену увагу громадськості до вказаного кримінального провадження, з метою недопущення тиску на прокурорів".

  Давід Сакварелідзе прокоментував це призначення у своєму Facebook. Зокрема, він назвав неефективним те, що про рішення Севрука йому повідомили не особисто, а через офіційний лист.

  "Я не вважаю такий бюрократичний метод спілкування між працівниками одного відомства ефективним. Замість бюрократичної клоунади та епістолярної війни я щиро раджу вам активно зайнятися десятками тисяч резонансних корупційних справ, які роками припадають пилом у Генеральній прокуратурі", - написав Сакварелідзе.

  Він також звернувся до Севрука з вимогою "негайно призначити" всі подані ним кандидатури на відповідні посади в Генеральній інспекції. "Підтримка цих хлопців повинна стати для Вас справою совісті і честі, якщо ці поняття в принципі щось для вас значать", - додав заступник генпрокурора.

  Нагадаємо, 15 лютого заступник генпрокурора Віталій Касько, у підпорядкуванні якого були ліквідовані підрозділи, заявив про свою відставку, оскільки "нинішнє керівництво прокуратури остаточно перетворило його на орган, де панує корупція і кругова порука, а будь-яка спроба змінити цей стан речей відразу і показово переслідується". Самі "діамантові прокурори" були затримані 5 липня під час спецоперації СБУ та ГПУ.

  Попередній матеріал
  Завершено третій раунд імунізації проти поліомієліту
  Наступний матеріал
  "Першим армійським корпусом" на Донбасі керує генерал ЗС РФ - розвідка
  Теги:
  Loading...

  Шокін звільнив "діамантових" прокурорів

  Апеляційний суд столиці визначить, де судитимуть "діамантових прокурорів"

  Устінова: Шокін пішов по дуже хитрій схемі, фактично забравши у Сакварелідзе і Каська всі повноваження в ГПУ

  Суд не захотів взяти "діамантового" прокурора під варту, хоча той не вніс заставу