5.ua

Сакварелідзе: Дешева бюрократія ще в жодній країні світу не дала позитивних результатів

Заступник генпрокурора сподівається, що зарплати в системі прокуратури збільшаться у кілька разів, інакше – він не бачить сенсу проводити реформу.

Про це заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе заявив в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе". З його слів, заробітні плати співробітників прокуратури будуть залежати від бюджету, закладеного вже в цьому році, а також від скорочень кількості робочих місць у відомстві.

"Після скорочення і реорганізації фінансовий ресурс, що залишиться, буде розподілений на контингент, що залишився. Я не готовий сказати, якою буде зарплатня, але, мабуть, на 150-250% більшою, ніж нині зарплата у прокурорів. Я сподіваюся, що уряд залишить нам фінансовий ресурс, тому що інакше немає ніякого сенсу проводити реформу, реорганізацію і скорочення, а також говорити про ефективну боротьбу проти корупції. Неможливо. Дешева бюрократія ще в жодній країні світу не давала конкретних і позитивних результатів", - наголосив Сакварелідзе. 

Нагадаємо, генеральний прокурор України Віктор Шокін звільнив 3 тисячі працівників прокуратури. Про це він повідомив сьогодні, 21 липня, під час брифінгу щодо реформування органів прокуратури.

Попередній матеріал
Одному з "діамантових" прокурорів збільшили розмір застави до 6,4 млн грн
Наступний матеріал
ГПУ провела обшуки у організаторів ЗНО за підозрою у махінаціях під час вступної кампанії