Фото із відкритих джерел

Сайт Львівської ОДА зламали з території Криму

  19 серпня хакери зламали офіційний веб-портал Львівської обласної державної адміністрації, розмістивши на ньому інформацію відверто проросійського змісту.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської ОДА.

  20 серпня сайт Львівської ОДА відновив свою роботу після збою, спричиненого несанкціонованим втручанням сторонніх осіб.

  Зазначається, що нормального функціонування веб-ресурсу www.loda.gov.ua вдалося досягти завдяки швидкої реакції розробника, правоохоронних структур та компанії, яка надає послуги хостингу. Наразі наслідки кібератаки повністю усунуто.

  Крім того, було відслідковано місце перебування зловмисників та заблоковано IP-адресу, з якої здійснили злам сайту ЛОДА. Втручання в роботу порталу відбулося з Кримського півострова, зокрема сигнал надходив із міста Сімферополь.

  За фактом зламу сайту Львівської ОДА триває досудове розслідування. У зв'язку із несанкціонованим втручанням у його роботу відкрито кримінальне провадження. Інформацію занесено у єдиний реєстр досудових розслідувань.

  У прес-службі нагадали, що офіційний веб-портал ЛОДА тимчасово припинив роботу в середу, 19 серпня. Причиною цього стало несанкціоноване втручання у систему керування сайтом, внаслідок якого злочинцям вдалось розмістити інформацію відверто проросійського змісту, яка принижує честь та гідність українців.

  Як повідомляв 5.ua, в середині липня невідомі зламали Twitter-аккаунти Адміністрації Президента і міністра внутрішніх справ.

  Попередній матеріал
  Міноборони відсудило в приватного підприємства санаторій на березі Чорного моря
  Наступний матеріал
  У небі над Словаччиною зіткнулися два літаки, загинули семеро людей - ЗМІ
  Теги:
  Loading...