dyvys.info

Садовий: події під час "Фестивалю рівності" у Львові були спланованою операцією

  Він вважає, що судове рішення про заборону проведення фестивалю було правильним

  Міський голова Львова назвав вчорашній напад на ЛГТБ-активістів у Львові спланованою операцією. "Вчорашні події у Львові – наслідок добре спланованої операції. Учасники з обидвох сторін виступили свідомими чи несвідомими учасниками "картинки". Я засуджую насильство, але як керівник органу місцевого самоврядування, маю обмежений вплив на силові структури та спеціальні органи", – написав Садовий у своєму Facebook.

  Він додав, що попереджав чільника Львівської ОДА про можливі провокації. "Напередодні заходу я попередив голову ОДА про те, що мета провокації – міжнародна дискредитація України і попросив вчинити усі дії в межах його повноважень, аби не допустити цього сценарію. Знаю, що він обговорював цю ситуацію з СБУ. Вони знають, як працювати в таких випадках. Сподіваюсь, зробили все, що могли. Слава Богу ніхто не постраждав. Є репутаційні втрати", – йдеться в дописі.

  Садовий зазначив, що судове рішення про заборону проведення фестивалю було правильним.

  Як передає Hromadske.tv, 19 березня у Львові зірвали проведення "Фестивалю рівності", який організовували зокрема активістами ЛГБТ-спільноти.

  Нагадаємо, під час "Маршу рівності", який відбувся 6 червня у Києві, постраждали 11 міліціонерів, сімох осіб затримали за хуліганство. 

  Попередній матеріал
  На Черкащині виявили схованку з вибухівкою та набоями
  Наступний матеріал
  Фейгін: Савченко запропонують відмовитися від адвокатів заради звільнення
  Теги:
  Loading...

  Порошенко затвердив Національну стратегію захисту прав людини на основі принципу рівності

  Одеський суд заборонив "Марш рівності" у місті на вимогу місьвиконкому

  Кличко закликав ЛГБТ-спільноту не проводити "Марш рівності" в Києві

  Марш рівності в Києві: як це було