facebook / Mikheil Saakashvili

Саакашвілі повернув підприємцям конфіскований вантаж

  Трейлеру, який віз до румунського кордону розмитнений в Одесі вантаж, під час однієї із зупинок пробили колеса і на нього напала група осіб.

  Про таке повідомив очільник Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

  "Після того, як Одеська митниця, прокуратура і обладміністрація відмовилися брати участь у щорічній традиційній грі "горіхової мафії" ця мафія почала діяти прямо з Києва. Після того, як Одеська митниця розмитнила один з вантажів без всяких хабарів і трейлер повіз його на румунський кордон, під час однієї із зупинок йому пробили колеса і на нього напала група, яка представилася працівниками прокуратури і МВС з Києва, які забрали вантаж", - наголосив Саакашвілі у повідомленні.

  За його словами, "ці працівники проїхали 8 годин за свої гроші при скромній зарплаті 3-4 тис. грн, щоб не дати своїм співгромадянам нормально вести бізнес".

  Далі Саакашвілі підсумував: "Сьогодні ми разом з Юлією Марушевською і керівником маленької місцевої компанії, що стала жертвою прокурорського свавілля, прийшли на склад, зламали двері і під свою відповідальність повернули їм вантаж".

  Як повідомляв 5.ua, 13 січня 2016 року в Одеській ОДА співробітники прокуратури в рамках кримінального провадження вилучили необхідну фінансову документацію. 

  Попередній матеріал
  Лукаш і надалі перебуватиме на свободі
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" купує газ у Європі дешевше, ніж по $200 - Демчишин