gur.mil.gov.ua

Розвідка виявила в лавах бойовиків схильного до насильства кадрового полковника ЗС РФ Бушуєва

За інформацією розвідки, улюблена справа полковника - примусити особовий склад виконувати державний гімн Росії в протигазах на плацу в нічний час

На посаді "командира 7 отдельной мотострелковой бригады (Дебальцево) 2 АК (Луганськ, Украина) Центра территориальных войск Южного военного округа ВС Российской Федерации" з вересня 2015 року перебуває полковник ЗС РФ Бушуєв Олександр Миколайович. Про це йдеться повідомленні прес-служби ГУР Міноборони.

За документами прикриття – Колосов Олександр Миколайович. До прибуття на тимчасово окуповані території України полковник Бушуєв проходив службу на командних посадах у Повітрянодесантних військах ЗС РФ: командира батальйону та начальника штабу – першого заступника командира 83 окремої десантно-штурмової бригади (Уссурійськ, Приморський край, Росія).

Встановлено, що за час проходження служби на означених вище посадах в ЗС Росії полковник Бушуєв зажив поганої слави серед підлеглих та співслужбовців через регулярні випадки приниження їх честі та гідності, а також фізичного насильства.

Улюблена справа полковника Бушуєва – примусити особовий склад до виконання державного гімну Росії в протигазах на плацу в нічний час. Під час командування 7 омсбр (Дебальцеве), відмічені неодноразові факти непокори до виконання наказів полковника Бушуєва з боку військовослужбовців 2 та 3 батальйонів. Врегулювати ситуацію змушений був особисто командувач 1 АК генерал-майор ЗС РФ Асапов Валерій Григорович.

Окрім того, за інформацією розвідки, на початку березня відновлено роботу понтонно-мостової переправи через річку Сіверський Донець у районі Кружилівка Краснодонського району Луганської області, через яку вночі, із суворим дотриманням безпеки та заходів світломаскування, переправляються колони військової техніки з району населеного пункту Митякінська Ростовської області РФ.

gur.mil.gov.ua

Як повідомляв 5.ua, 4 березня 2016 року в ГУР повідомили, що на посаді "командующего 1 АК (Донецьк)" перебуває кадровий офіцер російської армії, генерал-майор Асапов Валерій Григорович (прізвище прикриття – Примаков). 

Попередній матеріал
В аеропорту Харкова СБУ затримала мешканців Донбасу, які намагалися вивезти 117 тис. євро
Наступний матеріал
У Мінську звільнення Надії Савченко визначили невід'ємною складовою виконання Мінських угод
Теги:
Loading...

ГУР повідомило про чергові втрати серед російських військових

У ГУР доповіли про плани РФ щодо створення "третього армійського корпусу" на Донбасі

Окупанти зосередили біля лінії розмежування 44 танки – ГУР

Окупаційні війська посилюють формування на Луганщині та Маріупольському напрямку - ГУР

Українська розвідка встановила особи двох кадрових офіцерів ЗС Росії, які беруть участь у злочинах на Донбасі

Влада "ДНР" роздає російським військовим і найманцям "конфісковане" житло в Донецьку - розвідка