Розпочався конкурс кандидатів на посади детективів Антикорупційного бюро

  Стартував перший етап відбору кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро України.

  За інформацією "Інтерфакс-Україна", у бюро очікують, що повною мірою воно почне працювати з 1 жовтня. Директор відомства Артем Ситник розповів, що сьогодні, 8 липня, у Києві розпочався перший етап конкурсу із відбору кандидатів на посади детективів Національного антикорупційного бюро.

  "2233 кандидати на 100 посад детективів. Сьогодні відбувається перший етап конкурсу з 4 – це тестування на знання чинного законодавства", - зазначив він.

  За словами очільника НАБУ, успішне складання цього іспиту є умовою для допуску до подальших етапів конкурсу, серед яких буде тестування на загальні здібності, а також психологічне тестування та співбесіда. По завершенню цих етапів буде ухвалено рішення щодо роботи в цій структурі.

  Крім того, Ситник розповів, що серед кандидатів на посаду детектива є колишні співробітники правоохоронних органів, а також учасники АТО. Пріоритет надаватимуть кандидатам зі знанням англійської мови, а також учасникам Антитерористичної операції. 

  Нагадаємо, у травні цього року Національне антикорупційне бюро відкрило конкурс з набору 100 детективів. До добору детективів НАБУ є два кваліфікаційні обмеження: вища юридична освіта та два роки юридичного стажу.

  Попередній матеріал
  Економічні негаразди Греції та Китаю обвалюють ціну на нафту
  Наступний матеріал
  Сьогодні Порошенко здійснить робочу поїздку до Одеси