фото НГУ

Розпочалось тренування інструкторів першої бригади Нацгвардії зі структурою військ НАТО

  Бригаду легкої піхоти НГУ тренуватимуть західні інструктори, прийматимуть тільки добровольців за суворим відбором.

  Про це повідомляє волонтер Центру підготовки "Патріот" Цві Аріелі у своєму Facebook. Тритижневий курс підготовки помічників інструкторів елітної Першої бригади легкої піхоти НГУ почався з 30-го листопада. У процесі курсу солдати відпрацюють основні для піхотинця предмети – почнуть з вогневої підготовки і основну увагу приділять тактичним пересуванням і реагуванню на контакт на відкритій місцевості. Курс вестимуть інструктори з Ізраїлю – громадяни України на чолі з офіцером бригадного ланки.

  В кінці курсу військові аташе країн НАТО відвідають нову бригаду. Їм буде цікаво, тому, що вперше штатна структура української бригади буде ґрунтуватись на стандартах НАТО.

  "Також бригада відрізняється тим, що піхотинець бригади отримає справжню і сучасну піхотну підготовку, для цього будуть залучені інструктора західних країн", – підкреслює Цві Аріелі.

  Головна відмінність частини полягає в тому, що в число піхотинців бригади не можна потрапити без відбору, незалежно від звання. Відбір – важкі триденні випробування на базові якості, необхідні для бойового колективу.

  "Кожен з вас може випробувати себе, чи можете Ви стати сучасною бойовою одиницею і, якщо так, то приєднатися до елітного та сучасного бойового підрозділу, де ви отримаєте найкращу підготовку, навчитеся без краплі сумнівів знищувати ворога, працювати як злагоджений бойовий колектив, освоювати сучасну тактику та інші види підготовки, а не охороняти курилки, стояти годинами на плацу, ходити стройовим кроком і рити окопи", – запевнив волонтер.

  Попередній матеріал
  Жодного російського туриста не залишилося в Єгипті
  Наступний матеріал
  Сьогодні відзначали річницю трагічних подій на Банковій 1 грудня 2013 року
  Теги:
  Loading...