ГРУшники 5.ua

Розгляд справи російських ГРУшників перенесли на 21 березня

Голосіївський райсуд Києва переніс засідання у справі російських спецпризначенців, затриманих під час бою на Луганщині, Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва

Сьогоднішній розгляд справи тривав близько трьох годин. Прокурори заявили про тиск на свідків. Зокрема, йдеться про напад на родину свідка, який затримував Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва поблизу Щастя.

Водночас про погрози заявила й захисниця одного із ГРУшників. Оксана Соколовська стверджує, що їй неодноразово надсилали листи з погрозами. Вона занепокоєна цим, адже її колега, який захищає Александрова, 5 березня зник і до цього так само скаржився на залякування.

"Вважаємо, що є ланками одного й того ж ланцюга те, що в нас була інформація про напад на конвой, а потім зникнення адвоката Грабовського. 13 березня в неділю стався напад на квартиру одного з основних свідків по справі Велеса, одягли мішок на голову дружині, там молода дівчина, малолітня дитина, обшукали квартиру, запитували про зброю, про документи", - зазначив військовий прокурор Ігор Німченко.

"Це були неодноразові погрози, я вже не говорю про офіційні заяви. Грабовським було подано, це наскільки я знаю, ми погоджували з ним дві заяви. Це перше щодо отримання листа з погрозами", - повідомила захисник Євгена Єрофеєва Оксана Соколовська.

Нагадаємо, 16 травня 2015 року Єрофєєва і Александрова українські військові 92-ї окремої механізованої бригади схопили, коли ті у складі диверсійної групи намагалися перейти на територію України. Під час того бою загинув один з українських захисників. Один із військових РФ – Олександр Александров, сержант з третьої бригади спецназу в Тольятті (РФ), контрактник, служить з 12 грудня 2012 року. Чоловік розповів про те, що група базувалася в Луганську, а сам він приїхав в Україну захищати область. Другий – капітан Євген Єрофєєв родом з Куйбишева.

Попередній матеріал
У Верховній Раді пропонують припинити дипломатичні відносини з Росією
Наступний матеріал
У кінці цього місяця розпочнеться демобілізація військових, які були призвані в минулому році – Полторак
Теги:
Loading...

Суд оголосив перерву, щоб знайти російським ГРУшникам перекладача

Сьогодні має відбутися чергове засідання у справі російських ГРУшників

Поліція розшукує адвоката російського ГРУшника

Суд втретє переніс розгляд справи російських ГРУшників