5 канал

Розенко: "Я робитиму все для того, щоб розпустити Державну службу зайнятості"

Міністр соціальної політики України Павло Розенко заявляє, що робитиме все можливе для розпуску Державної служби зайнятості України.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко. "В нинішньому стані Державна служба зайнятості існувати не може. І тому я буду і надалі робити все, щоби розпустити цю службу в нинішньому її вигляді і створити на її базі якраз ефективну мобільну службу - Національне агентство праці, яка не буде займатися тендерними процедурами, за що і власне був затриманий пан Кашуба, а все таки займатиметься своєю основною функцією - надання людям якісних послуг із працевлаштування громадян", - сказав він.

Міністр соцполітики висловив побажання, щоб нова структура служби зайнятості запрацювала вже з 1 січня 2016 року. "Я хотів би, щоб уже наприкінці вересня - на початку жовтня законопроект поступив до Верховної Ради України і дуже хотілося, щоб до кінця року ВР проголосувала за реформу у службі зайнятості, і щоб з 1 січня 2016 року запрацювала нова ефективна, не бюрократична, не корупційна структура служби зайнятості в Україні.

Нагадаємо, Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою затримали на хабарі голову Держслужби зайнятості (Центрального апарату) Ярослава Кашубу.

Повну версію розмови з Павлом Розенком дивіться в рубриці Інтерв'ю

Попередній матеріал
Росія і Євросоюз домовилися про зимовий пакет поставок газу в Україну
Наступний матеріал
Україна лише починає підвищувати соцстандарти - Розенко