Розенко
Розенко 5.ua

Розенко: Призначення субсидій має бути на особистому контролі голів ОДА

  Міністр соціальної політики України Павло Розенко на засіданні уряду звернувся до прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з проханням дати доручення головам обласних державних адміністрацій взяти на особистий контроль стан призначення субсидій у регіонах.

  Про це повідомляє прес-служба відомства.

  Міністр навів цифри, відповідно до яких у таких областях як Полтавська, Київська, Дніпропетровська рівень оформлення субсидій становить більше 85% від загальної кількості поданих заяв, в той час як в Одеській, Харківській, Чернівецькій та Закарпатській цей рівень менший за 50%.

  "Рівень оформлення субсидій у Харківській області нижчий навіть, ніж у Донецькій. Глави облдержадміністрацій повинні взяти персональну відповідальність за стан призначення субсидій у цих областях", - підкреслив Розенко.

  Очільник Мінсоцполітики також поінформував, що станом на 29 липня житлові субсидії, згідно з новим порядком, були надані понад 1,9 млн сімей, на розгляді в органах соціального захисту населення знаходяться ще близько 550 тис.

  За його словами, протягом останніх двох тижнів середня кількість звернень про надання субсидії зросла приблизно в 10 разів.

  Міністр також нагадав, що відповідно до останніх змін, які надалі спрощують оформлення субсидій, громадяни повинні вказати у декларації лише вид доходу, його розмір органи соціального захисту отримуватимуть самостійно.

  Нагадаємо, наприкінці червня цього року уряд спростив декларацію для нарахування субсидій. Так, із декларації для нарахування субсидій за тарифами ЖКГ вилучили графу про суми доходів.

  Попередній матеріал
  На Полтавщині попрощалися із загиблим на передовій бійцем
  Наступний матеріал
  На Київщині виявили африканську чуму свиней
  Теги:
  Loading...