син Януковича
5.ua

Російські відомства поки що не підтверджують загибель Януковича-молодшого - МЗС

  Російські відомства досі не надали офіційної інформації щодо особи загиблого на Байкалі, повідомляє українське МЗС.

  Речник міністерства Євген Перебийніс заявив, що відомство одразу скерувало запит до відповідних органів РФ, щоб з'ясувати, чи є загиблий Віктором Януковичем-молодшим.

  "Станом на цей момент ми так і не отримали офіційної інформації від  російських компетентних органів. Була тільки усна інформація на запити наших консулів. Інформація дуже суперечлива. Спочатку в телефонному режимі було повідомлено про те що громадянин, який загинув є громадянином РФ і є однофамільцем сина колишнього президента Януковича. Далі також в телефонному режимі повідомили, що так, це громадянин РФ, але він мав документ на ім’я Віктора Давидова. Скласти якусь цілісну картину – неможливо", - проінформував Перебийніс.

  Водночас російські ЗМІ цитують Олександра Януковича, який підтверджує загибель брата на Байкалі та повідомляє, що його вже і поховали у кримському Севастополі.

  Нагадааємо, напередодні загибель молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича підтвердила Партія регіонів. У заяві політрада висловила співчуття родичам загиблого.

  Крім того, народний обранець та радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко із посиланням на власні джерела інформував, що молодший Віктор Янукович загинув на озері Байкал у Росії. Мікроавтобус Volkswagen, яким він кермував, провалився під лід. П'ятеро людей, які перебували в салоні – встигли вибратися, а от син президента-втікача був пристебнутий паском безпеки і потонув.

  Попередній матеріал
  Тепер в Україні майже немає регіонального розколу по регіонах – експерт
  Наступний матеріал
  У Києві зіткнулися дві маршрутки – постраждало п'ять людей

  "Партія регіонів" опублікувала некролог Януковичу-молодшому

  Геращенко і Царьов підтвердили загибель Януковича-молодшого

  Шуфрич підтвердив загибель молодшого сина Януковича

  ЗМІ повідомляють про загибель Януковича-молодшого в Росії