waralbum.ru

Російські школярі закидали камінням 77-річного в'язня концтабору

  У селищі Важини Підпорозького району Ленінградської області РФ три школяра закидали камінням 77-річного в'язня фінського концтабору під Петрозаводськом Анатолія Федотова.

  Про це повідомляє російське місцеве видання "47news".

  За інформацією видання, він повертався додому після нагородження медаллю до 70-річчя Перемоги. Другокласники кидали у нього камінням протягом 300 м на шляху додому.

  Про Федотова відомо, що він з 41-го по 44-й був вивезений з села Согінці Підпорозького району і знаходився у фінському концтаборі під Петрозаводськом. За словами доньки в'язня Тетяни, в табір він потрапив у чотирирічному віці, пише видання.

  "... Закидали 77-річного глухого і кульгавого старого камінням і каменюками. ... Він ніколи поганого слова нікому не скаже. ... Мій дід був дитиною в таборі у фашистів, голодував. Для того, щоб зберегти йому життя, його дідусь жертвував свій пайок. Мені прикро і гірко усвідомлювати, наскільки невихованими і жорстокими можуть бути діти ", - написала у соцмережі внучка ветерана Ольга Єрмакова.

  Школярі були опитані і "з ними була проведена виховна бесіда". За даними джерела, з'ясувалося, що значення слова "в'язень" діти не знають.

  Видання також відзначає, що у Важинській школі нещодавно було відкрито Музей бойової слави.

  За словами колег директора Важинської школи Ольги Москвіної, вона зараз перебуває у пригніченому стані, тому спілкуватися з журналістами відмовляється.

  Нагадаємо, російська влада хоче посадити двох дівчаток-підлітків за спробу організувати бібліотеку в покинутому помешканні села Сапріно Воронезької області.

  Попередній матеріал
  Президент Польщі наказав прикордонникам готуватись до протидії "зеленим чоловічкам"
  Наступний матеріал
  СК РФ хоче продовжити арешт Савченко до 13 листопада - Полозов

  В Росії двом школяркам загрожує 6 років в'язниці за організацію бібліотеки у селі

  Російських школярів до своїх таборів запрошує Північна Корея

  У Росії школяр прийшов на шкільний ранок в образі Путіна