бойовики 5.ua

Росія заощаджує на бойовиках - СБУ

  Дефіцит так званих "місцевих бюджетів" терористів становить понад 80%

  Бюджет так званої "ЛНР" становить практично половину від того, що вони мали отримати від РФ. Про це заявив у вівторок, 15 лютого, на брифінгу керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, повідомляє "Укрінформ".

  "За нашими даними, на початок березня фактичне виконання так званого бюджету "ЛНР" становить 53% від запланованого, тобто фактично половина від того, що вони намагалися зібрати чи отримати від Російської Федерації, надійшло до "бюджету", - зазначив Ткачук.

  Він наголосив, що дефіцит "місцевих бюджетів" становить понад 80%. Як уточнив Ткачук, СБУ зафіксувала перерахування приблизно 500 млн російських рублів на рахунки так званого пенсійного фонду "ЛНР", і зараз залишок коштів на цих рахунках становить близько мільярда російських рублів.

  Водночас середня вартість мінімального набору харчування на окупованій території вища на 30% від аналогічного в Україні, середня заробітна плата менша на 25%, а мінімальна пенсія - на 35%.

  Негативні тенденції спостерігаються й у сфері охорони здоров'я. Так, за даними СБУ, укомплектованість закладів охорони здоров'я у "ЛНР" та "ДНР" медичним персоналом становить менше 50%. За 2015 рік народжуваність знизилася майже вдвічі, а смертність серед немовлят -  виросла.

  Окрім того, інформує "Укрінформ", дані про відновлення роботи Луганського патронного заводу СБУ назвала фейком. 

  "Ця інформація є повним фейком, вона повністю не відповідає дійсності. Вони просто намагаються шляхом цих інтернет-публікацій легалізувати поставки російського озброєння, російських боєприпасів на територію, контрольовану російсько-терористичними військами", - сказав Ткачук. За його словами, наступним етапом інформаційної кампанії російських спецслужб буде розміщення у медіа-просторі інформації щодо виробництва на території так званих "ЛНР" та "ДНР" броньованої техніки.

  Як повідомляв 5.ua, 13 березня в ефірі "5 каналу" колишня бранка "ЛНР", українська журналістка Марія Варфоломеєва заявила, що російські терористи "заробляють" 15 тис. рублів на місяць. За її словами, у бойовиків цілком хороший рівень зарплати – особливо на тлі відсутності зарплат.

  Попередній матеріал
  Санкції проти Росії мають діяти допоки Крим окупований – Нуланд
  Наступний матеріал
  Сьогодні вдалося звільнити ще трьох українських заручників - Порошенко
  Теги:
  Loading...

  У Кремля закінчуються гроші: бойовики "ДНР" позбавляють пенсій усіх, хто отримує виплати від України (документ)

  Влада "ДНР" роздає російським військовим і найманцям "конфісковане" житло в Донецьку - розвідка

  Окупаційні підрозділи РФ на Донбасі дислокуються в школах і дитячих садках – розвідка

  ГУР: До Макіївки прибуло близько 100 російських спецпризначенців

  Російські офіцери звільняються через втрати особового складу під Авдіївкою - ГУР

  5 канал - трансляція наживо