mignews.com.ua

Росія оцінює ЗСУ вище, ніж це роблять українські ЗМІ - Муженко

  Росія вище оцінює дії української армії під час антитерористичної операції на сході України, ніж це роблять українські ЗМІ.

  Таку заяву зробив начальник Генерального штабу Збройних Сил України під час проведення службової наради з офіцерами по роботі з особовим складомУ Генеральному штабу ЗСУ, повідомляє на своїй сторінці у Facebook прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

  Муженко зазначив: "Цікава особливість: наш ворог – Російська Федерація – оцінює наші Збройні Сили як потужний організм, спроможний дати рішучу відповідь". Також начальник Генерального штабу ЗСУ констатував факт поширеності негативної інформації про українську армію у медіапросторі України. 

  Окрім того, Муженко підкреслив: "На жаль, протиставити цьому можна лише своєчасне та повне і постійне інформування особового складу, особливо у зоні проведення АТО. А з цим – великі проблеми. І найгірше те, що лежать вони не лише у об’єктивній площині, а і суто суб’єктивній. Зокрема, йдеться про некомплект офіцерів на відповідних посадах і про те, що багато офіцерів самоусунулися від виконання цих завдань".

  Він також додав, що кожен отримав заслужену оцінку своєї діяльності й "нагороди та відзнаки усі, хто їх заслужив, отримали привселюдно".

  Як повідомляв 5.ua, 28 вересня 2015 року радник начальника Генерального штабу Руслан Кавацюк повідомив про початок реформи прес-служби Збройних сил України.

  Попередній матеріал
  Росія серйозно ускладнила сирійський конфлікт - Штайнмаєр
  Наступний матеріал
  На підвищення зарплат вчителям у бюджеті закладено понад 1,5 млрд грн
  Теги:
  Loading...